شرکت ها در تجارت هستند و با کسب درآمد (معمولاً) دوام می آورند. خوب ، اگر آنها استارتاپ های مخرب ، کوانگو یا دپارتمان خدمات کشوری نیستند ، اما سلام ، من دور می شوم. کسب درآمد عموماً با داشتن حداقل سازمان کافی در ارتباط است و شاخه ای از آن این است که بتوانید فرایند مصاحبه را با مکانی برای برگزاری جلسات فراهم کنید.

1. هیچ اتاق مصاحبه ای از قبل رزرو نشده است

شرکت ها در تجارت هستند و با کسب درآمد (معمولاً) دوام می آورند. خوب ، اگر آنها استارتاپ های مخرب ، کوانگو یا دپارتمان خدمات کشوری نیستند ، اما سلام ، من دور می شوم.
کسب درآمد عموماً با داشتن حداقل سازمان کافی در ارتباط است و شاخه ای از آن این است که بتوانید فرایند مصاحبه را با مکانی برای برگزاری جلسات فراهم کنید.
من اونجا بودم. در یک ساختمان پذیرفته شده ، در یک راهرو شلوغ با مصاحبه کننده ملاقات کرده و در یک تور بداهه از ساختمان گفته شده به دنبال اتاق جلسات خالی بوده است. حالت شکست رزرو درگیر شد.
در حالی که این عدم موفقیت را می توان به دلیل عدم توانایی در مهارت های سازمانی مصاحبه کننده ، مشکل فرایند رزرو به دلیل نرم افزار نامناسب یا رابط کاربری شنیع ، عدم همگام سازی نرم افزار فرایند رزرو با تقویم های مناسب ، یا فقط شخصی در مدیریت دانست. رتبه بندی کردن و سرقت اتاق همه اینها به یک شکست حماسی سازمان می افزاید.
رزرو اتاق یک نیاز اساسی است و اگر شرکت نتواند این کار را انجام دهد ، من قبلاً فکر می کردم که دیگر چه کاری نمی توانند انجام دهند وقتی که من در نهایت می خواهم در مکانی از ساختمان بنشینم.
Caveat: مطمئناً ، بلایای طبیعی و حوادث اتفاق می افتد - ترکیدن لوله ها ، خرابی های گرمایشی یا تهویه مطبوع ، "رزرو مجدد" و موارد دیگر اما دفاتر دیگری نیز وجود دارد و اگر همه اتاق های کنفرانس مشغول باشند کسی می توانست داوطلبانه از دفتر خود استفاده کند محدودیتی از حریم خصوصی هنگام مصاحبه. مطمئنا .
به تجربه من ، عدم آمادگی مانند این ، گویای نحوه فعالیت شرکت در مناطق دیگر است.
2. هیچ نوشیدنی ارائه نمی شود
یک زمان عصبی است و مهم نیست که چه تعداد مصاحبه در خشکی دهان شرکت کرده اید ، مسئله ای است که واقعاً می تواند یک کلید برای ارائه خود به بهترین شکل باشد.
چه بخواهید قهوه یک شرکت ناشناخته را به خطر بیندازید یا به دنبال گزینه امن تری از آب باشید (هنوز هم هرگز گازدار نباشید ، زیرا آروغ زدن در شرکت جدید به ندرت ایجاد کاریزما می شود) این یک نیاز اساسی برای مکالمه با شخصی است که شما فقط آن را انجام نمی دهید خیلی خوب می دانم
* شرکتی که قهوه فوری را به هرکسی ارائه می دهد ، اجازه می دهد یک کارمند احتمالی را همراه خود داشته باشد ، باعث می شود که من فوراً (با یک جناس ناچیز) آنها را به عنوان یک کارفرمای بالقوه اخراج کنم. مگر اینکه گاراژ باشد. به نظر می رسد آنجا هنجار است.
داشتن نوعی نوشیدنی روی میز ** در مقابل شما نیز به عنوان یک حواس پرتی تمیز عمل می کند که به شما امکان می دهد افکار خود را جمع کنید یا به آن خیره شوید ، نوازش کنید یا هر از چند گاهی فقط یک جرعه بنوشید زیرا شما نیاز به روغن کاری دارید دهان خود را حفظ کنید و در تلفظ کلمات خود گیر نکنید.
** شما در واقع نوعی میز دارید ، درست است؟ اگر در یک کیسه لوبیا مصاحبه می کنید و در بی بی سی یا یک خانه تبلیغاتی یا مد نیستید ، فقط فوراً آنجا را ترک کنید. شما می توانید شرط بندی کنید که آنها میز تحریر نیز دارند ، اگر این یکی را پیدا کنید.
من واقعاً دیده ام كه ​​مصاحبه كنندگان به عمد از ارائه تهویه تازه برای تحت فشار قرار دادن نامزدها و دیدن اینكه آیا آنها س askال می كنند و چگونه این كار را می كنند ، پرهیز می كنند. این در دوران مدرن نیمه بازجویی است و صریحاً مضحک است مگر اینکه برای نیروهای ویژه یا روانپزشکان عضو شوید .
3. متوجه می شوید که این یک مصاحبه میزگرد است
آه مصاحبه پنل این یک روش بدنام و منسوخ مصاحبه است که اساساً هم در دانشگاه و هم در خدمات کشوری دیده می شود و کاملاً مناسب مصاحبه های فنی مهندسی نرم افزار نیست و حتی صحبت کردن در مورد آن از نظر جسمی آسیب می بیند.
در طول "حرفه" متنوع خود در مهندسی نرم افزار ، فقط یک بار تحت یک مصاحبه (غافلگیرکننده) پنل قرار گرفتم. از آنجایی که من این خوش شانس را داشتم که مدتی با خدمات کشوری کار نکنم ، این یکی در حوزه های دانشگاهی بود و در هنگام درخواست یک نقش IT قرارداد در یک دانشگاه بزرگ رخ داد. من فکر کردم که می خواهم برای گپ زدن با رئیس گروه صحبت کنم و شاید با یک مدرس یا تکنسین ملاقات کنم اما اینک وقتی وارد اتاق مصاحبه شدم ، پنج نفر از اعضای دانشگاهی نسبتاً ارشد نشسته بودند که از یک میز بلند روبه روی یک صندلی انفرادی نشسته بودند. صندلی من.
من یک بار که شوک اولیه به من دست داد ، این را پذیرفتم ، زیرا من در واقع طرفدار مد و روش آکادمیک بوده ام. من تماشای یک تمرین بسیار عجیب و غریب را در دوران جوانی مقصر می دانم و بعداً متوجه می شوم که این نحوه فعالیت آکادمی است. این به نوعی با شخصیت من ژل شد.
به هر حال ، مصاحبه های میزگرد کاملاً نشان دهنده رویکردی کاملاً نامناسب و کاملاً نامناسب در مصاحبه برای مهندسی نرم افزار است. اگر برای یک نقش آکادمیک یا حکم (با سرگرمی کمتر اما بوروکراتیک تر) خدمات دولتی درخواست نمی کنید ، لطفاً برگردید و کنار بروید. بعداً می توانید از من تشکر کنید.
من در واقع برای این کار از طریق مصاحبه هیئت علمی شرکت کردم و بسیار سرگرم کننده بود. اگرچه تحت تأثیر قرار دادن یک پانل به عنوان یک فرد نرم افزار معمولاً دشوار است ، زیرا آنها معمولاً مقطعی از افراد بالاتر هستند که هنوز فکر می کنند تلفن راهی شگفت انگیز برای برقراری ارتباط است ، اگرچه به طور قابل توجهی کمتر از تلگراف رسمی است و به طور کلی از گذشت خدمات پیشخدمت ابراز تاسف می کنند در اتاق مشترک ارشد (که غذاخوری زیر کلاس ها است). همچنین ، مطمئن شوید که کراوات مناسب می بندید و اگر تصمیم دارید ضربه ای به آن بزنید ، از جوراب های سیمپسونها صرف نظر کنید.
4- مصاحبه کننده CV شما را نخوانده است
مطمئنم همه ما آنجا بوده ایم. مصاحبه گرسنه وارد می شود ، دسته ای از مقاله ها در زیر بازوی آنها قرار می گیرد و پس از نشستن ناخواسته شروع به خواندن CV شما برای اولین بار می کند. به احتمال زیاد آنها با یک بایرو که هنوز کلاه خود را دارد راه خود را پیدا می کنند.
این امر معمولاً به این صورت است که مصاحبه کننده با قلم پلاستیکی خود بر روی هر نقطه ضربه می زند در حالی که از تماس چشمی اجتناب می کند و از لحاظ زمانی از شما در مورد سابقه کار خود س questionال می کند. آنها غرغر خواهند کرد و هنگامی که یک کارفرما یا یک فناوری تاریخ را تشخیص می دهند با خود لبخند می زنند و گاهی اوقات یک سوال مماس را که غیر مرتبط با شغل شما برای مصاحبه است ، انجام می دهند.
عدم آمادگی کارفرما اظهار نظری است و این اغلب با نکته بعدی همراه است ، مصاحبه گر با نقشی که ارائه می شود آشنا نیست.
اگر مصاحبه کننده خود را برای مصاحبه آماده نکرده باشد ، یا آنها اهمیتی نمی دهند یا شرکت به اندازه کافی برای اعزام شخص مورد نظر اهمیتی ندارد. در این مرحله می خواهم تعجب کنم که آیا کسی CV من را قبل از دعوت شدن به مصاحبه خوانده است؟ سپس من شروع به جستجوی اطراف اتاق برای نزدیکترین مسیر فرار می کردم و فکر می کردم که آیا می توانم قبل از رسیدن به دوره دبیرستان از اینجا خارج شوم.
این پرچم قرمز اغلب با پرچم بعدی همراه است.
5- مصاحبه گر با نقش ارائه شده آشنایی ندارد
شما امیدوارم که در اتاق جلسات نشسته باشید و احتمالاً یک فنجان پلاستیکی و آب ولرم دارید ، و طلوع آفتاب متوجه شما می شود که مصاحبه کننده نمی داند چرا آنجا هستند.
من این وضعیت را چندین بار دیده ام ، در درجه اول به عنوان یک پیمانکار ، وقتی شرکتی روی پای خود می میرد و به دنبال نجات خود با اتمام سریع یک پروژه است اما مهارت های لازم را ندارد. شخصی به اتاق مصاحبه اعزام می شود زیرا آنها در پروژه برای نمایش پیمانکاران ضروری نیستند اما سرنخی از آنچه که برای آنها نمایش داده می شود یا در غیر این صورت مشخصات شغلی که به آنها داده شده را نمی فهمد. مصاحبه برای.
اکنون ، این یک روش قابل قبول (خوب ، قابل تحمل) در کتاب من به عنوان یک پیمانکار است - وارد شوید ، کار را انجام دهید ، حقوق بگیرید ، بیرون بروید - اما برای یک موقعیت دائمی ، زمان آن است که دور شوید.
چگونه یک شرکت می تواند به طور جدی شخصی را برای مصاحبه با یک کاندیدا بفرستد در حالی که نمی فهمد برای چه مصاحبه می کند؟ من فقط آن را با شما می گذارم. مگر اینکه شما یک پیمانکار در آنجا باشید تا دانش و تجربه لازم را بیاورید ، هیچ دلیلی برای تحمل این مسئله وجود ندارد ، مگر اینکه کاملاً از کار ناامید شده باشید و حتی در این صورت ، من دو بار فکر می کنم.
به دنبال خروجی ها باشید.
6. از شما خواسته می شود که یک تست کدگذاری استاندارد انجام دهید
من می توانم مدت ها در مورد این مسئله ادامه دهم و داشته ام و مقاله قبلی كاملاً در مورد همین موضوع نوشته ام كه ​​بحث زیادی را برانگیخته است. به طور کلی پذیرفته شده است که از یک مرحله خاص از "شغل" شما خواسته شده است که یک تست کدگذاری انجام دهد ، به عنوان تحقیر و بی اهمیت جلوه دادن صلاحیت و تجربه شما تلقی می شود.
همانطور که در مقاله مربوطه می گویم ، به طور گسترده ای ، آزمایشات استاندارد کدگذاری یک روش وحشتناک برای قضاوت درمورد افراد و دانش آنهاست و از هر شرکتی که چنین ارائه دهد باید از آن اجتناب شود ، مگر اینکه بخواهید از حلقه ها پرش کنید و جعبه ها را با استفاده از رایانه تیک بزنید. برخی از اهداف نهایی دیگری که هدف آن هستید
نکته دیگری که باید به آن توجه کنید ، نوع آزمون کدگذاری است که از شما درخواست می شود آن را تکمیل کنید. گاهی اوقات این مورد در حین پیش نمایش ، در زمان پرداخت نشده خود شما درخواست می شود ، در زمان دیگری در زمان مصاحبه ، در زمان واقعی در مقابل مصاحبه کننده است.
بدیهی است که خود مصاحبه گر باید از درجاتی از توانایی فنی برخوردار باشد و وظیفه آن به اندازه کافی جذاب باشد تا ارزش وقت شما را داشته باشد. اما ، به طور کلی من متوجه شدم که این مورد نیست. آنچه اتفاق می افتد ، قبل از اینکه من به آزمونهای امتناع ناپذیر اشاره کنم ، این است که مصاحبه کننده کار شما را می گیرد و آن را به شخص دیگری تحویل می دهد که آن را بخواند و نوعی "نمره" ارائه دهد. البته بدون ملاقات شما
مسافت پیموده شده شما ممکن است در اینجا متفاوت باشد ، و در بعضی موارد که تازه کار را شروع می کنید ممکن است قابل قبول باشد ، اما اگر ایستاده اید یا پیمانکار هستید فقط دور شوید - اما بگویید چرا - چون اینگونه شروع می کنیم دنیا را از این عمل تحقیرآمیز خلاص کنید.
من در این مورد درگیر یک جنگ صلیبی هستم ، می توانید بگویید؟
تصویر برای ارسالتصویر برای ارسال
عکس الکس کوتلیارسکی در Unsplash
7. فرار از چرایی وجود نقش
به نظر می رسد مصاحبه به خوبی پیش می رود. شما یک صندلی خوش ساخت ، یک نوشیدنی دارید ، و خورشید مستقیماً از طریق کور شکافی پشت سر مصاحبه کننده به چشمان شما نمی تابد. س questionsالات فنی به خوبی پیش می رود ، هیچ آزمون کدگذاری وجود ندارد فقط یک بحث نظری عمومی در مورد شایستگی رویکردهای مختلف برای حل مسئله و عمل گرایی روش های توسعه وجود دارد.
شما شروع به لبخند زدن در درون خود می کنید ، احساس فازی گرم و خوبی پیدا می کنید ، سپس مصاحبه کننده می پرسد آیا در مورد نقش س specificال خاصی دارید؟
آسمان به طور ناگهانی در خارج تاریک می شود.
من همیشه به عنوان یک مهندس نرم افزار و نه شخصاً علاقه مندم که چرا نقشی که برای آن مصاحبه می کنم در دسترس قرار گرفته است - چه جدید باشد چه خالی.
گاهی اوقات این یک پروژه جدید برای یک پروژه خاص است و تیم حاضر فاقد توانایی فنی است بنابراین به کسی احتیاج دارد یا نیاز به افزایش تعداد افراد دارد تا برای کار بیشتری کار کنند. دفعات دیگر به این دلیل است که شخصی در تیم شرکت را ترک کرده است و در این صورت است که اگر می توانم کمی بیشتر عمیق شوم.
به یاد داشته باشید که به همان اندازه که با شما مصاحبه می کنند با آنها مصاحبه می کنید.
اغلب اوقات ، یک مصاحبه کننده کاملاً آگاه و دانشمند با خوشحالی در مورد چرایی در دسترس بودن نقش صحبت می کند ، اما اگر پرچم سرخ طفره رفت و یا مسطح شد ، از بحث در مورد آن خودداری کرد ، مسیر طولانی خود را به سمت قطب آغاز می کند.
اغلب اوقات شما برای نقش های بسیار محرمانه مصاحبه نمی کنید ، هرچند که این اتفاق می افتد ، و بحث در مورد فن آوری ها و گاهی اوقات تیم کاملاً زبانی است. اما ، به طور کلی ، اگر مصاحبه کننده از دلیل آن اجتناب کند ، بنابراین من تصور می کنم که این به این دلیل است که مقام قبلی با شرایط نامشخصی روبرو شده است یا اینکه نقش ، در صورت بحث کردن ، غیرقابل تکمیل است - یعنی آنها نمی توانند کسی را پیدا کنند که پس از دانستن دلیل رایگان است.
من در گذشته برای نقش با شرکتهای مخابراتی یکپارچه مصاحبه کرده ام که وقتی دارای پایگاه های کد قدیمی هستند و نمی خواهند کار شما در درجه اول حفظ و نگهداری باشد ، مانند آنها کار می کنند ، یعنی کارمندان قبلی اراده زندگی و زندگی را از دست داده اند به معنای واقعی کلمه در پیام های خطای تکرار نشدنی و بلیط های غیرقابل حل نتیجه غرق می شود.
من را اشتباه نگیرید ، برخی از افراد مجبور به انجام امور نگهداری هستند و برخی از افراد حتی دوست دارند که کارهای نگهداری را انجام دهند ، اما یک کارفرما نباید سعی کند این واقعیت را که در واقع این نقش را در بر دارد ، پنهان کند. بیشتر اوقات اگر شخصی را از طریق زیر شغل استخدام کنید ، او فقط ترک می کند و یا اینکه از انجام کار خود متوقف می شود و در نهایت مجبور می شود کارگر را مجبور به اخراج کند ، بیشتر از این ناراضی می شود.
همیشه سعی کنید دلیل وجود این نقش را بیابید و اگر نمی توانید جواب مستقیم یا توضیحی معقول بدست آورید ، زمان آن است که ادامه دهید.
8- فرار از فناوری های درگیر
یک کارفرما می تواند با استفاده از یک فناوری سرگرم کننده نقش خود را تبلیغ کند و متقاضیان زیادی را به خود جلب کند ، فردی خوش فکر ، مشتاق و حتی خوش بین را انتخاب کند ، اما وقتی پشت میز خود قرار گرفتند ، یک طعمه اب زیر کاه را می کشند و تغییر می دهند.
شما می توانید Swift را انجام دهید اما ظاهراً برخی از پایگاه های کتابخانه قدیمی میراث مرتبط با موضوعات کاملاً مرتبط یا موردی نیاز به کمی توجه دارند. اوه شما جاوا اسکریپت را نمی دانید ؟ شما بسیار درخشان هستید ، در اطراف بوده اید ، همه زبان ها تقریباً یکسان هستند و Javascript ساده است ، درست است؟ شما به راحتی آن را انتخاب می کنید. فقط موقتی است وای ، شما الان واقعاً در این زمینه مهارت دارید ، فقط می توانید به این موضوع نگاه کنید؟ و بنابراین شروع می شود.
اوه دفعاتی که این یکی را دیده ام به نظر می رسد هرچه به فناوری نزدیک می شوید از فناوری استفاده شده بیشتر و بیشتر می شوید. و بسیار آسان است که در تغییر تیرهای دروازه خود تملق کنید ، اینطور نیست؟ این درسی است که وقتی کمی از تجربه خارج می شوید ، می آموزید. مثل من. به همین دلیل من اینجا هستم ، این را می نویسم تا به شما کمک کنم. صادقانه
وقتی مصاحبه گر از فناوری ها طفره می روند بسیار بسیار محتاط باشید. شاید آنها در حال ارزیابی فناوری هستند که شما برای آن مصاحبه می کنید (و متعاقباً هنگامی که روی خط نقطه گذاری امضا کردید و چند هفته وقت کتاب را دارید) در برابر آن تصمیم می گیرند) یا "در حال بررسی مجدد" هستند (بازنویسی هرگز اتفاق نمی افتد ، حداقل از جهت مدیریتی ناشی نمی شود).
برای به عهده گرفتن نقش شما به تعهد احتیاج دارید - مطمئناً در کنار خود هستید ، اما در کنار مصاحبه کننده نیز باید متعهد شوید که نقش ارائه شده همان چیزی باشد که در واقع روی قلع می گوید .
اگر آنها از تکنولوژی فرار می کنند ، به احتمال زیاد عدم تعهد است.
توجه: من می دانم که هنگام استخدام در یک پروژه ممکن است برخی از فن آوری ها مورد ارزیابی قرار گیرند اما شما برای انجام این کار بطور کلی کارمندان جدید استخدام نمی کنید. خوب ، به هر حال کارمندان دائمی نیستند. پیمانکاران یا اشخاص ثالث خارج از آن باید افراد غیر کارمند دائمی باشند زیرا می توان آنها را تحت فشار قرار داد و آنها را از بین برد. من عاشق قرارداد بودم ، هنوز هم انجام دهم.
این فرار از طریق عدم تمایل استخدام استعدادهای موجود برای کار با یک فناوری خاص نیز به وجود می آید. من یک طعمه ساده و سوئیفت بین سوئیفت و جاوا اسکریپت را ذکر کردم اما کمی موذی تر را در نظر بگیرم.
شاید شما لینوکس باشید (این برای ما افراد قدیمی UNIX است) اما آنها می خواهند شما با ویرایشگر اختصاصی آنها که فقط با افزونه اختصاصی Eclipse آنها کار می کند کار کنید. شما می دانید ویم کار را انجام می دهد ، اما آنها اصرار دارند. این ت شرکت است. این خط مشی شرکت است که آنها هرگز درباره شما نگفته اند و از ذکر آن اجتناب نکرده اند ، وقتی از مشخصات فن آوری های مربوطه می پرسید.
من زمانی را به یاد می آورم که تمام عملکردهای منابع انسانی ، از جمله ایمیل های عجیب و غریب ، فقط از طریق Lotus Domino در یک شرکت چند ملیتی به ویژه بزرگ در دسترس بود و این یک کابوس زنده بود که شبیه به بازی در یک داغ داغ خورنده است.
زمان بیشتری برای مبارزه با نامه "همه در یک" ، رزرو اتاق ، مدیریت زمان ، برنامه ریزی ، "ابزار" بیشتر از زمان صرف برنامه نویسی صرف شده است. به همین ترتیب من تیم های کاملی از توسعه دهندگان را دیده ام که با اجرای Rational Rose و Clearcase به زانو در آمده اند .
درباره فناوری های طراحی ، توسعه و همکاری س Askال کنید. کاملاً فراموش نکنید که در مورد موارد لبه ای بپرسید!
9. وقت سالات شما نیست
روش "کمربند نقاله" در مصاحبه ، مصاحبه شونده را در اسرع وقت وارد می کند ، کباب می کند و از در خارج می کند ، بدون اینکه به آنها فرصتی برای پرسیدن سوال بدهد. همچنین به عنوان فرآیند " مهر لاستیکی " شناخته می شود.
این اغلب می تواند نشان دهنده نامزدهای زیادی باشد و یا مصاحبه به طور منظم اتفاق می افتد که بیشتر از آنکه به یک فرآیند واقعی تولید تبدیل شود ، به یک خط تولید تبدیل شده است.
یا میزان جابجایی کارکنان فوق العاده زیاد است ، شرکت تا حدودی در حال گسترش است ، یا همه در حال ترک هستند و همه دستان را به همان سرعتی که می توانند آب را نجات دهند سعی می کنند شرکت را سرپا نگه دارند.
در مورد این مورد دقت لازم را به عمل آورید - درمورد تعداد کارمندان ، نحوه بازار در جستجوی شرکت اطلاعاتی کسب کنید ، یا حتی سعی کنید شخصی را در شرکت یا نمایندگی برای برخی از اطلاعات داخلی خود پیدا کنید.
تنها موردی که من شرکتی را در نظر می گیرم که وقت کمی برای س questionsال داشته باشد می تواند به عنوان پیمانکار باشد. حتی یک استارت آپ با بودجه خوب باید وقت سوالات را داشته باشد ، اجازه ندهید پول یا گزینه های سهام شما را کور کند مگر اینکه بخواهید هر آنچه به شما پرتاب می شود را تحمل کنید.
10. تنظیم لوازم التحریر بسیار ناخوشایند است
سرانجام ، یک حیوان خانگی حیوان خانگی من است. چیزی که می تواند آبها را حتی با معنی ترین فرآیند مصاحبه شرکت مسموم کند.
شما قهوه تازه و کاملاً دم کرده دم کرده دارید. صندلی شما از نظر ارگونومی طراحی شده است ، دارای استراحت بازو و یک بالشتک محکم و در عین حال گرد برای قسمت پشتی شما است. حتی یک لیوان ، یک لیوان واقعی که کمتر از آن نیست ، با آب شاداب و خنک تازه روی میز است. این اتاق یک رنگ پاستلی تسکین دهنده است ، گودال توپی دیده نمی شود ، گونی ها شامل کینوا نیستند ، و کارمندان حتی لباس مارک کارمندان را نمی پوشند.
سپس مصاحبه کننده از شما می خواهد یک رویکرد نظری را برای یک مسئله فوق العاده جذاب ، در عین حال باطنی ، در طراحی نرم افزار اجرا کنید. سعادت
سپس ، آنها یک برگ شل و ریز شل شده را که دارای رنگ زرد کمرنگی است ، فشار می دهند که فقط می تواند به طور مبهم به عنوان یک صفحه نوشتن به سمت شما همراه با یک بایور آبی پلاستیکی آبی ارزان قیمت تعریف شود
شما شروع به شنیدن صدای غرش در گوش خود می کنید و بینایی شما به هم می خورد. این معمولاً همان نکته ای است که وقتی آرام از جای خود بلند می شوم ، به طور تصادفی به پنجره نزدیک می شوم و به آزادی بیرون می پردم. (یا اگر در طبقه بالایی هستم ، به سمت بالابر بروید و در هنگام خروج نشانم را در قسمت پذیرایی رها کنید.)
من کاملاً به کاغذ گرافیکی صاف و با کیفیت در یک پوشش سخت و حداقل یک لایه ژل نیاز دارم. در حالت ایده آل جوهر واقعی ، هرگز نوک تیز یا نوک نمدی نیست. من تابلوهای سفید را کاملاً دوست دارم (نه تردهایی که روی آن نوشته شده "کپی" می کنند ، تخته های سخت مناسب که حداقل مغناطیسی هستند و چیزهای پلاستیکی دایره ای رنگی دارند که می توانید روی آنها بچسبانید) - یکی که استفاده شده و هنوز تمیز است اما زمینه ای ندارد علامت گذاری به چندین قرن قبل نشان می دهد که طراحی اصلی موتور بخار هنوز قابل مشاهده است.

10 پرچم قرمز سرگرم کننده در طول مصاحبه مهندسی نرم افزار

، ,یک ,مصاحبه ,های ,کند ,نمی ,است که ,می شود ,مصاحبه کننده ,می کند ,در مورد ,برای برگزاری جلسات ,برگزاری جلسات فراهم ,بتوانید فرایند مصاحبه ,داشتن حداقل سازمان

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

birthcahopun وبلاگ نمایندگی آزادی دانلود برنامه و بازي اندرويد 2021 Karla nasymebaran 49484797 آموزش کامپیوتر abnos وبگاه جامع اخبار شهری heimicura